Червената фурия, която не се притеснява ежедневно да среща гнева на протестиращите срещу кабинета "Орешарски", цъфна в най-голямата онлайн енциклопедия в образа на “черна кокошка”.
Снимката й в нейната страница там за кратко бе подменена, но така и не се знае кой стои зад тази не толкова безобидна шега.
Още от Смотаняци
Сезонът на калинките: Радев изневиделица назначи еколог за заместник-министър на външните работи
Това вече е тенденция, на път е да се превърне в традиция за Външно. Министърът Велислава Петрова-Чамова е специалист по биомедицина и науки за живота
Водач на тир 98 фиша и 37 акта глоби МВР при масовите проверки
Един от актовете при проверката е съставен на неправоспособен водач, останал без правоспособност поради отнемане на всички контролни точки. В картона му фигурират 37 акта и 98 фиша.
Честито! Кабинетът изпрати Иво Христов - Евровизията в Съвета на настоятелите на БАН
Дали няма да станем свидетели на още по голямо затопляне на връзките с "академичните среди" на Руската федерация?