23 Февруари, 2026

Имот на Азис под запор, не искал да плаща данъци

Имот на Азис под запор, не искал да плаща данъци

Жилище на фолкпевеца Васил Боянов - Азис е запорирано заради неплатени данъци. Сумата, натрупана очевидно за много време от родната звезда била шестцифрена, тя обаче е съвсем по джоба на певеца, говорят злите езици. 

Запорът на имота бил наложен още на 28 март тази година, след като Азис демонстративно отказал да плати данъците, показва справка в Имотния регистър. Законът повелява, че от тази дата жилището не може да се продава или да сменя собственика си  чрез прехвърляне. Това обаче едва ли може да стресне Костинбродския славей, която дава мило и драго да ходи по участия и да трупа парички. 

Сега фолкпевецът ще има нов срок да погаси дълга си към държатава. Ако обаче не плати, ще се прости с луксозния си апартамент, който ще бъде продаден на публичен търг, пише Телеграф. 

Сподели:

Коментари (0)

Сръбско "научно" издание: България не е спечелила Сръбско-българската война!  Била е за освобождение на сръбските шопи от българския гнет 

Сръбско "научно" издание: България не е спечелила Сръбско-българската война! Била е за освобождение на сръбските шопи от българския гнет 

Подобни фалшификации на миналото са всекидневна практика на режима на Александър Вучич

"На всички дават, на нас не" - руските спортисти на Олимпиадата се оплакват, че не получили спонсорски смартфони

"На всички дават, на нас не" - руските спортисти на Олимпиадата се оплакват, че не получили спонсорски смартфони

"Дават ни само шампоан и паста за зъби“

Летящо прасе с дрон причини апокалипсис в китайско село

Летящо прасе с дрон причини апокалипсис в китайско село

Иновативен фермер остави съседите си на тъмно за 10 часа, след като въздушният транспорт на „новогодишното прасенце" се оплело във високото напрежение