20 Декември, 2025

Индиец изяде 40 джобни ножчета, лекувал депресия

Индиец изяде 40 джобни ножчета, лекувал депресия

42-годишен полицейски служител потърсил лекарска помощ с оплаквания от болки в стомаха и липса на апетит. При първичния преглед лекарите напипали подутина и решили че става въпрос за тумор. Те пуснали камера до проблемното място и открили голям брой джобни ножчета. Някои от тях били отворени.

Мъжът бил опериран по спешност, като операцията продължила 5 часа. Хирургът, извършил операцията, сподели, че не е виждал, нито е чувал за подобен случай в 20-годишната си кариера.

Не се знае колко време ножовете са престояли в стомаха на пациента, но част от тях били ръждясали. Мъжът разказал, че внезапно изпитал непреодолимо желание да изяде остриетата. Той признава, че развил тежка депресия след тежка травма на краката при пътен инцидент, от която все още се възстановява. В момент на безпомощност започнал да гълта ножове. След операцията състоянието му е стабилно.

Сподели:

Коментари (0)

Крадла дала газ до 190 км, за да избяга от полицията в САЩ

Крадла дала газ до 190 км, за да избяга от полицията в САЩ

22-годишната Джалеа Дениз Уошингтън откраднала кашон с вино и няколко пакета агнешки котлети от супермаркет, натоварила ги в багажника и дала газ на макс, за да избяга

Нетаняху: Израел сключи историческа сделка за природен газ с Египет

Нетаняху: Израел сключи историческа сделка за природен газ с Египет

Той заяви, че сделката е на стойност 112 милиарда шекела (над 30 милиарда долара) и ще донесе значителни приходи на държавата

Терзиев с пиар акция – чисти боклука в „Люлин“, след като сам създаде кризата

Терзиев с пиар акция – чисти боклука в „Люлин“, след като сам създаде кризата

Общински съветници предупреждават, че освен проблеми с чистотата ни очакват и неуредици с топлото на софиянци и снегопочистването