5 Август, 2026

Кака Лара за новите сараи на Доган: Браво бе, цуцко!

Кака Лара за новите сараи на Доган: Браво бе, цуцко!

Водещата на News7 Лазара Береану, по-известна като Кака Лара се изнерви на Ахмед Доган, който си направи нови сараи край Бургас. "Браво бе, цуцко, стоиш си в сараите и току избухнеш", коментира Лара в ефир. Новият сарай на Ахмед Доган край Бургас беше готов още в началото на юли на о. "Св. Анастасия" - люлката на ранното християнство и гнездото на апостол Свети Андрей Първозвани. Огромната луксозна сграда се намира на по-малко от половин морска миля срещу Острова и буквално боде очите на туристите от корабчетата – със златните си покрития и кули. Вижда се, че обектът допълнително е укрепен с тонове земна маса.

До мястото може да се стигне само по море или по въздух. Земята е купена от „ЛУКойл“ и е част от неприкосновената стратегическа собственост на нефтобазата „Росенец“. Отвсякъде са високи огради, бариери и камери. Само по въздух и вода може да се стигне близо до мястото в парк Росенец, където са налети поне десет милиона лева. Доган е бил забелязан неколкократно в черен джип със софийска регистрация. Към сараите има и модерен яхтен пристан. Там вече са докарани и две яхти, намират се хангар. По нищо не личи откъм сушата, която е гориста местност, че има строителен обект. Строителят е „Главболгарстрой“. Сараят се извисява над 20 метра.

Сподели:
"Слава на Русия" е нацисти лозунг, уважаеми! Това е исторически факт

"Слава на Русия" е нацисти лозунг, уважаеми! Това е исторически факт

Фразата присъства и на т.нар. „Руски марш“ — ежегодни прояви, в които участват различни ултранационалистически групи, включително неонацистки среди.

Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие

Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие

Синът на една от най-тежките номенклатури около Тодор Живков и Милко Балев днес демонстрира надменност и откровена простащина, представяйки се за водещ политик в „Прогресивна България“

Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева

Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева

Сигналът за нарушението бил подаден от членове на екипажа на самолета, с които провинилите се трябвало да летят

Коментари (0)