26 Юли, 2026

Македонска песен събра в пиянски дует Иван Искров и Цветан Василев (Видео)

Македонска песен събра в пиянски дует Иван Искров и Цветан Василев (Видео)

Освен банковото дело, сериозните държавни капитали и КТБ, шефът на БНБ Иван Искров и Цветан Василев имат още един общ интерес - македонската музика и механите. Предаването "Господари на ефира" пусна скандално клипче, на което банкерите, видимо почерпени, пеят "Назад, назад, моме Калино" в неизвестна механа. Сценаристите на предаването се избъзикаха с банкерите, че още преди фалита на КТБ са предупредили съдия Калина Илиева по делото с КТБ да си даде самоотвод. В песента, която двамата лаици изпълняват се пее още: "Вечно твоя ке бида", което отново създава алюзията, че банкерите са се заклели във вечна вярност в името на БНБ и КТБ.

От среднощния купон обаче не става ясно какво прави гуверньорът от БНБ Иван Искров в подобна обстановка със собственика на КТБ, когото ужким трябва да проверява безпристрастно. Самият Цветан Василев призна, че се е виждал само на обяд с шефа на БНБ малко преди да фалира банката му. Не става ясно още от къде е изваден клипът и дали той не е пуснат в редакцията на Нова ТВ в "подходящия момент" от личния архив на Василев. Самият той се похвали, че държи в сейф компромати за политическия елит, с които можел да промени цялата държава. Очаква се Иван Искров да даде адекватно обяснение за низката оргия, в която е участвал заедно с Цветан Василев и да каже честно в какви отношения са били с издирвания банкер. 

Сподели:
Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие

Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие

Синът на една от най-тежките номенклатури около Тодор Живков и Милко Балев днес демонстрира надменност и откровена простащина, представяйки се за водещ политик в „Прогресивна България“

Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева

Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева

Сигналът за нарушението бил подаден от членове на екипажа на самолета, с които провинилите се трябвало да летят

Смях със Слави Василев, обяви външната министърка за истински мъж

Смях със Слави Василев, обяви външната министърка за истински мъж

По думите му България за първи път, откакто е член на ЕС и НАТО, води истински самостоятелна външна политика

Коментари (0)