“Жълт Труд” пусна интервю с актрисата Елен Колева, в което оплюва бившия си интимен партньор Александър Найденов, известен като майонезиния бос. То обаче се оказа изфабрикувано.
"Никога не съм давала интервю за този вестник и не съм разговаряла с представител на тази медия", категорична е Елен Колева. Тя се включи по телефона в тв предаването "На кафе", за да опровергае измамата.
Милионерът Александър Найденов, който гостува в студиото, директно обяви, че не би искал да бъде на мястото на автора на интервюто. Той се закани, че ще разбере самоличността му. Найденов изригна и срещу разследвания от прокуратурата съсобственик на бившите ВАЦ-ови вестници Любомир Павлов, който е издател и на лъжливия "Жълт Труд".
Този вестник в момента е кафяв, с тираж на средно голямо село и няма право да изнася откровени лъжи”, заяви бизнесменът. В момента от тази медия се носела миризма на насрани гащи и това били гащите на Любчо Павлов, констатира още обидения майонезен бос.
{fcomment}
Още от Смотаняци
Прогресивна дипломация – когато объркаш външния министър на Турция със селекционер на Плейбой
И гола да се съблече Чамова - пак няма да реши договора с "Боташ", коментират с ирония във фейсбук
Тръмп си има нова икономическа теория: Откри в инфлацията повод за радост
На фона на загрижените американци, които с тревога гледат как се свиват покупателните им способности, американският президент призна, че харесва инфлацията
Ала-бала в "Баба Алино"! Цял министър отива да бута ограда
Абровски по стахановски се преквалифицира в общ работник по събаряне на незаконни зидове