25 Февруари, 2026

Милото заигра и с политиката, издигат го за депутат

Милото заигра и с политиката, издигат го за депутат

 

Приех да вляза в политиката, защото видях, че протестите срещу монополите доведоха до  “излишен хаос”, който трябва да бъде преодолян, заяви директорът на Сатерата в ефира на Би Ти Ви 

Сърменов призна, че идеята да „бъде изцапан от калта на политиката" се е родила на шега, когато в разговори с приятели стигнали до извода, че отрицателният вот трябва да отиде на разумно място.

„Всички поставяме на първо място грижата за народа. Макар, че съм далеч от мисълта да решавам проблемите на хората, за мен по-важно е появяването ми да възбуди българите да започнат да мислят разумно, а не да робуват на емоциите си, обяснява Милото, който не спира с изявите си по медии, в телевизионни сериали и реалити формати.

Сърменов обеща на избирателите, че приоритет за него са  културата, образованието и здравеопазване, в които трябва да се случат сериозни реформи, но „някой трябва да ги направи". 

 

Сподели:

Коментари (0)

Тръмп се вживя като хокейна суперзвезда – в AI видео трепе канадци и вкарва

Тръмп се вживя като хокейна суперзвезда – в AI видео трепе канадци и вкарва

„Побеждаваме твърде много, просто не е честно“, коментира с ирония той

Сръбско "научно" издание: България не е спечелила Сръбско-българската война!  Била е за освобождение на сръбските шопи от българския гнет 

Сръбско "научно" издание: България не е спечелила Сръбско-българската война! Била е за освобождение на сръбските шопи от българския гнет 

Подобни фалшификации на миналото са всекидневна практика на режима на Александър Вучич

"На всички дават, на нас не" - руските спортисти на Олимпиадата се оплакват, че не получили спонсорски смартфони

"На всички дават, на нас не" - руските спортисти на Олимпиадата се оплакват, че не получили спонсорски смартфони

"Дават ни само шампоан и паста за зъби“