Зам.-председателят на партията Десислав Чуколов, който броди като мутра и бодигард на Волен Сидеров, пусна в личния си профил в социалната мрежа съобщение: "Янев мое ли си го е*е Борисов или не мое", прикрепено със статия за посещението на Яне при бившия премиер в Банкя преди няколко дни. Откровената простотия се появи в един същи ден с "любезното" съобщение на Емил Василев във Facebook, който цветно описа с женски генеталии политиците от БСП. Самият Сидеров също напоследък не може да си сдържа нервите и обижда наред.
Лидерът на "Атака" се разкрещя пред централата си посред нощ и нарече Бойко Борисов "к*рва". Вчера пък атакист номер едно заговори за гей канали и за порно, което било на бившия му кум Валери Симеонов. И Чуколов, и Сидеров, и Емил Василев трябва да се замислят, защо хората са по площадите и са озверели срещу политическото им поведение, което не е присъщо за нито една държава в Европейския съюз. Реториката им пък напомня повече на агитация от момче с трети клас в ромските гета. Волен обиди и журналистите, като ги нарече жрици на любовта, а водещата на "Господари на ефира" Мария Игнатова - проститутка, за което ще бъде съден от продуцентите.
Войната между РЗС и Атака на тема сексуалност обаче не е от вчера или днес. Сидеров обиди пред журналисти в парламента Яне, че е хомосексуалист. Той на свой ред му отвърна, че може да го провери, като му доведе тогавашната съпруга на Волен - Капка Георгиева. В крайна сметка и двамата станаха за смях, а заради неадекватното си поведение и двете партии са на път да останат аут в следващия парламент.
Още от Смотаняци
Медведев цинично „поздрави“ САЩ за 250-годишнината им: Империя на злото ли са?
Склонният към злоупотреба с алкохол бивш президент очевидно е забравил, че "Империя на злото“ е термин, който се полага на путинска Русия в наследство от СССР, а тя напълно го заслужава. Въведе го в употреба Роналд Рейгън.
„Яхтата на Путин“ за над 130 млн. долара спешно се изтегля към Арктика
Източник от НАТО е съобщил пред изданието, че при преминаването през Балтийско море конвоят е бил наблюдаван от военноморските сили на Германия и Дания.
Професор писа слаб (2) на Даниил по "Църковно право"
Митрополитите демонстрират познания - много добър (5) и отличен (6)