Виктория Лопирева е сексапилната посланичка на Мондиал 2018 и с присъствието си нажежи градусите по време на откриването на Световното.
Русия победи Саудитска Арабия с 5:0 в първия си мач, а Лопирева вече мисли за следващото препятствие – Египет. За целта красавицата отправи молба не към кого да е, а лично към президента Владимир Путин. Той бе на двубоя на откриването и видя блестящата победа срещу Саудитска Арабия.
Според ослепителната рускиня присъствието на Путин е подействало на футболистите, които са си свършили перфектно работата.
И моли следното: „Владимир Владимирович, елате на Русия - Египет, моля ви.”
Лопирева дори дава пример с президента на Швейцария, който бе на трибуните при равенството 1:1 срещу Бразилия: „Поздравих президента на Швейцария за добрия резултат срещу Бразилия. И наистина - как да загубиш, когато на трибуните е президента на страната?„
За съжаление Владимир Путин няма да може да присъства на двубоя поради изключително плътния си делови график, обяви по-рано днес говорителят на Кремъл Дмитрий Песков.
Още от Смотаняци
"Слава на Русия" е нацистки лозунг, уважаеми! Това е исторически факт
Фразата присъства и на т.нар. „Руски марш“ — ежегодни прояви, в които участват различни ултранационалистически групи, включително неонацистки среди.
Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие
Синът на една от най-тежките номенклатури около Тодор Живков и Милко Балев днес демонстрира надменност и откровена простащина, представяйки се за водещ политик в „Прогресивна България“
Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева
Сигналът за нарушението бил подаден от членове на екипажа на самолета, с които провинилите се трябвало да летят