Скандалните продукти се продават на 120 км от Хамбург
Руснаците започнаха буквално да се гаврят с Германия. Читателят на Faktor.bg Руси Аврамов изпрати в редакцията ни снимки на сладоледи с марката "СССР" и на енергийна напитка, на която е изобразен руски богатир. Безалкохолното е кръстено "Russian power" ("Руска мощност").
Читателят ни си е купил скандалните продукти от руски магазин в град Фленсбург, на 120 км от Хамбург. В него се продават още стоки от България, Румъния и Полша. Може да се намери например лютеница и ракия. Очевидно руските атаки не се изчерпват само с хибридната война, а са започнали и при ширпотребата в Германия. Все още властите в страната явно не са видели сладоледа, който връща страната им към мрачните времена на Втората световна война, когато капитулира.
Неслучайно през юли американският президент Доналд Тръмп разкритикува Германия и я предупреди да внимава с Владимир Путин. Тогава той обвини администрацията в Берлин, че е "пленник на Русия", тъй като закупува голяма част от енергийните си ресурси от Москва. В частност Тръмп имаше предвид изграждането на газопровода "Северен поток 2", който преминава през Балтийско море, заобикаля всички транзитни държави в Източна Европа и свързва директно Германия и Русия.

Още от Смотаняци
Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие
Синът на една от най-тежките номенклатури около Тодор Живков и Милко Балев днес демонстрира надменност и откровена простащина, представяйки се за водещ политик в „Прогресивна България“
Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева
Сигналът за нарушението бил подаден от членове на екипажа на самолета, с които провинилите се трябвало да летят
Смях със Слави Василев, обяви външната министърка за истински мъж
По думите му България за първи път, откакто е член на ЕС и НАТО, води истински самостоятелна външна политика