5 Декември, 2025

Симпатизанти на Кунева пародират овчедушието на властта

Симпатизанти на Кунева пародират овчедушието на властта

Студенти, облечени като овчари, напомниха на премиера крилата му фраза: Не може всички да са студенти, някои трябва да бъдат и овчари.

В тон с премиерските задявки,  младите овчари разходиха пред Министерски съвет овцата Бойка в компанията на любимата на премиера каракачанка. А посланието, което изпратиха на Бойко Борисов беше, че сегашните управляващи водят “овча” политика по отношение на родното образование.  

Демонстрацията на младите овчари беше  поздрав както към студентите, така и към политиците.  Младежите не пропуснаха да подметнат на управляващите, че образованието не е образователен бизнес, а сериозно занимание, което се нуждае от повече пари. За жалост обаче в него не са направени никакви други реформи, освен включването на премиера в учебниците по история.

Но като във всяка “правова държава” органите на реда се погрижиха закачките на студентите да не стигнат до ушите на Борисов. Те набързо "овладяха" ситуацията и младите овчарчета на Кунева бяха насочени да се изтеглят по-далеч от тротоара пред сградата на Министерски съвет.

 

Сподели:

Коментари (0)

Крадец, вдъхновен от Джеймс Бонд, погълна диамантено яйце Фаберже, но полицията си го върна

Крадец, вдъхновен от Джеймс Бонд, погълна диамантено яйце Фаберже, но полицията си го върна

32-годишният мъж е погълнал яйцето в края на миналата седмица от магазин в най-големия град в страната – Окланд, но беше арестуван, преди да успее да избяга

Шофиращ по тротоар автомобил едва не сгази пешеходка

Шофиращ по тротоар автомобил едва не сгази пешеходка

Жената успява да избегне удара, след което автомобилът продължава да се движи бавно по тротоара, стига до кръстовището с улица „Дунав“, където прави десен завой и се включва в движението

Цялото президентско войнство и „Възраждане“ да спретнат „РефереРендум за лилипутите“

Цялото президентско войнство и „Възраждане“ да спретнат „РефереРендум за лилипутите“

По време на дебатите депутати от „Възраждане“ опънаха огромен транспарант с надпис „РефереРендум за лева! Не на еврото“, а трябваше...