28 Юни, 2026

Телефоните на ГЕРБ вече звънят с гласа на Борисов

Телефоните на ГЕРБ вече звънят с гласа на Борисов

Нетипичен ринг- тон сложили на мобилните си телефони активистите в партийната централа на ГЕРБ в НДК, както и тези във всички клубове в страната.

Обяснението е ясно - думите са произнесени от Бойко Борисов в речта му на националния форум на ГЕРБ в спортната зала “Армеец” преди месец. Находчиви партийци, които искат да се докарат пред лидера на партията си, веднага грабнали призива, качили го и го разпратили из цялата страна. 

Така 8 години след като феновете на Борисов в полицията, в столичното кметство и сред избирателите звъняха на “Бате Бойко е - вдигай!”, сега получили римейк за джиесема, с който усилено ги подканват да мобилизират всички сили за изборната победа на ГЕРБ.

 

Сподели:
Професор писа слаб (2) на Даниил по "Църковно право"

Професор писа слаб (2) на Даниил по "Църковно право"

Митрополитите демонстрират познания - много добър (5) и отличен (6)

Една нужда, пет евро: европейски цени, балкански тоалетни

Една нужда, пет евро: европейски цени, балкански тоалетни

От Комисията за защита на потребителите обявиха, че извършват проверки за необосновано поскъпване

Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече

Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече

Лидерът на „Величие“ твърди, че проектът "Исторически парк" е подложен на целенасочен натиск от години, а формацията му е атакувана, защото отказва политически договорки

Коментари (0)