11 Юли, 2026

Ужасът в Брюксел надъха ловеца на бежанци от Ямбол

Ужасът в Брюксел надъха ловеца на бежанци от Ямбол

Ужасът в Брюксел наъха ловеца набежанци от Ямбол. „Продължавам и след днешния ден се надъхвам още повече. Бих направил всичко възможно да отстраня, макар и в минимален брой, преминаващи през нашата граница“. Това каза „ловецът на бежанци“ Динко Вълев от Ямбол пред сайта Front.bg след днешните атентати в Брюксел. „Тия хора, които минават нашата граница са си потенциални терористи и убийци.“

„Преди, когато ги залових, те ми скочиха да ме бият, защото явно им попречих да си изпълнят мисията. После полицаите дойдоха, прибраха ги. Сигурно са ги пуснали.“ Динко твърди, че според него неглижирането на преминаващите през България мигранти има своето отражение и то е случилото се тази сутрин в Брюксел.

На въпрос дали продължава да събира хора за отбрана на границата Динко отговори: „Продължавам и след днешния ден се надъхвам още повече. Бих направил всичко възможно да отстраня, макар и в минимален брой, преминаващи през нашата граница.“ Той разказа, че преди два дни отново е обхождал района и е видял пътя на нелегалните мигранти. „Минават по река Велека, за да влезат в България. Там има отъпкани пътеки, човек ще каже, че минават по 300 на вечер.“ „Терористите сега тепърва започват. Аз го казах. Тия хора нямат какво да губят. Те са си оставили всичко. Идват тука, за да мачкат! Виждате какво се случва в Брюксел!“ заключи той.

Сподели:
Румен Петков и Митрофанова стягат празнична програма за 150 години от Руско-турската освободителна война

Румен Петков и Митрофанова стягат празнична програма за 150 години от Руско-турската освободителна война

Отхвърля се приносът на украинци, румънци, финландци, поляци и други народи, които се бият за свободата ни

На петата година: Песков откри, че се води "истинска война", а не "СВО"

На петата година: Песков откри, че се води "истинска война", а не "СВО"

Говорителят на Кремъл обвини Запада за това, че "Русия все още не е спечелила войната"

Медведев цинично „поздрави“ САЩ за 250-годишнината им:  Империя на злото ли са?

Медведев цинично „поздрави“ САЩ за 250-годишнината им: Империя на злото ли са?

Склонният към злоупотреба с алкохол бивш президент очевидно е забравил, че "Империя на злото“ е термин, който се полага на путинска Русия в наследство от СССР, а тя напълно го заслужава. Въведе го в употреба Роналд Рейгън.

Коментари (0)