2 Март, 2026

Възпяха Делян Пеевски в ода за страха

Възпяха Делян Пеевски в ода за страха

Юрист от ДПС възпя кандидата за евродепутат Делян Пеевски в одата "Страх". Политикът, който е в нелегалност и не се появява на нито една предизборна среща, вдъхновил Тефик Ардалиев. Той написал стихотворението и го публикувал на стената си във Фейсбук.

Творбата във възхвала на автора на крилатата фраза"те ви страхуваха" е намерила 23 -ма верни последователи в социалната мрежа. Сред тях е и общинската служителка от Стрелча Величка Ченчева, която възкликва в коментар " Той е човекът, България! Той е нашият човек, човекът с широко отворена душа и неизмерима доброта!".

Ето и пълния текст на одата:

СТРАХ

Всеки ГЕРБ-аджия
е в пот облян,
само като чуе
името- Делян!

Само след секунди
започва да трепери,
че Делян му знае
всички далавери!

Неделята наближава, а кандидатът за евродепутат "изчезна" от кампанията на ДПС.

"Не че не я ръководи. Не че не определя кой, къде и колко да бъде активен. Не че не се е погрижил за всичко, дори и как да мотивира избирателите си. Просто си очаква резултатите.", коментират потребителите в социалната мрежа.

Сподели:

Коментари (0)

Пророчицата Нешка гневна на Илияна Йотова: Дори и ППДБ да ви издигнат за президент – няма да бъдете избрана

Пророчицата Нешка гневна на Илияна Йотова: Дори и ППДБ да ви издигнат за президент – няма да бъдете избрана

Четвъртата година от руската агресия срещу Украйна създаде шоково напрежение в средите на левите сили, подозират президента, че се докарва на десните и чака подкрепа

Тръмп се вживя като хокейна суперзвезда – в AI видео трепе канадци и вкарва

Тръмп се вживя като хокейна суперзвезда – в AI видео трепе канадци и вкарва

„Побеждаваме твърде много, просто не е честно“, коментира с ирония той

Сръбско "научно" издание: България не е спечелила Сръбско-българската война!  Била е за освобождение на сръбските шопи от българския гнет 

Сръбско "научно" издание: България не е спечелила Сръбско-българската война! Била е за освобождение на сръбските шопи от българския гнет 

Подобни фалшификации на миналото са всекидневна практика на режима на Александър Вучич