16 Април, 2026

Волен с нов сценарий: ЦРУ и САЩ оглеждат болниците и училищата ни, защото готвят война с Русия

Волен с нов сценарий: ЦРУ и САЩ оглеждат болниците и училищата ни, защото готвят война с Русия

Лидерът на Атака Волен Сидеров вкара страната ни и САЩ в нов филм. По негова достоверна информация миналата седмица в София са идвали трима представители на ЦРУ, които са оглеждали болници, хотели и училища. Според конспирацията на Сидеров целта на визитата е била да се подготвя войната срещу Русия, която е планирана за края на май. "В края на май ще започне война, в която Америка ще участва пряко с бойна техника, войска, инструктори и военнослужещи на територията на Украйна срещу Русия, за да бъде предизвикана Москва да отговори на военен удар и по този начин да бъде тотално сатанизирана и изолирана“, коментира в партийната си телевизия "Алфа" атакистът. Той разконспирира американските служби, че готвели същия сценарий и в Полша, където също се оглеждали хотели, които да приемат войски и да се преоборудват в болници или щабове. Информацията Сидеров имал лично от собствениците на полските хотели. 

В същото време дори фенове на атакиста започнаха да не му вярват и да споделят във Фейсбука му, че говори безумия. Те дори питат депутата, дали вече сам вярва на думите си и на конспирациите си. Според тях той отдавна е минал границата с теориите си за световния мир и го призовават да слезе на земята, тъй като тежестта на думите му все повече олеква с времето и не е изключено той да се превърне политически изгнаник на предстоящите избори. 

Сподели:

Коментари (0)

Кой похити разума на Доган и АПС, та чакат той да се завърне

Кой похити разума на Доган и АПС, та чакат той да се завърне

А дали години наред хората не са следвали един измислен от службите философ, когато натрапваха като велик мислител

Патриарх Кирил смая свещеници и миряни - обърка празниците по време на Страстната седмица

Патриарх Кирил смая свещеници и миряни - обърка празниците по време на Страстната седмица

Главата на Руската православна църква говори за Коледа и Богоявление по време на служба в Московския храм "Христос Спасител" на 9 април, когато християните са в очакване на Възкресение

Британският в. „Телеграф“: Победа на проруския  евроскептик  Румен Радев би зарадвала Кремъл

Британският в. „Телеграф“: Победа на проруския евроскептик Румен Радев би зарадвала Кремъл

Той е много далеч от това да бъде влиятелен политически играч от типа на Орбан, смята изданието