1 Август, 2026

Балъков: Неизбежно е Гришо да стъпи на върха

Балъков: Неизбежно е  Гришо да стъпи на върха

Футболният ас Красимир Балъков коментира успехите на първата ни ракета Григор Димитров в студиото на Нова телевизия. Той заяви, че не може да си позволи да дава съвети за играта на Григор, но смята, че загубите на корта ще го направят още по-силен.

"В тениса нищо не мога да му кажа, защото е гигант. Смятам, че върви по правилния път. Разликата между успеха и неуспеха е тънка, но може би тези загуби ще му донесат нужния опит. Неизбежно е някой ден да стъпи на върха", коментира Балъков. 

Говори и за евентуален трансфер на Димитър Бербатов в последните години от кариерата му. Балъков коментира опитите на Берба да си намери отбор, но отказа да му дава съвети за това.

"С Митко се чувам от време на време. Ако имам да му казвам нещо, ще го направя лично, а не през медиите. По-здравословно за него обаче е да стои в чужбина, отколкото в България", заяви Балъков 

Сподели:
Весела Лечева: БОК получи лична покана от новия президент на Международния олимпийски комитет

Весела Лечева: БОК получи лична покана от новия президент на Международния олимпийски комитет

Председателя на БОК  посочи, че след последната финансова проверка дълговете на Българския олимпийски комитет са нараснали с още около 80 хиляди евро

Димитрова стана вицешампионка при девойките до 14 г. сингъл на Тенис Европа

Димитрова стана вицешампионка при девойките до 14 г. сингъл на Тенис Европа

Българката отстъпи на финала с 3:6, 3:6 пред представителката на домакините Адамандия Хейладаки

Уличиха в допинг употреба наши сребърни медалисти и кануистка

Уличиха в допинг употреба наши сребърни медалисти и кануистка

В листата на санкционираните попадна фехтовачът Александър Костадинов, който е наказан за 4 години, считано от 18 декемри 2025 г.

Коментари (0)