26 Декември, 2025

БФС не уважи жалбата на Марек за "черното тото"

БФС не уважи жалбата на Марек за "черното тото"

Апелативната комисия към Българския футболен съюз (БФС) не уважи жалбата на новака в А група Марек и я определи като неоснователна. Това стана стана ясно след днешното заседание на комисията, предаде Спорта.бг.

Дупничани обжалваха решението на Дисциплинарната комисия към футболната ни централа от 12 октомври, с което ДК наложи наказание от 10 000 на клуба с мотива "съмнения за участие в уговорени мачове".

Санкцията бе наложена след постъпил от УЕФА сигнал за "сериозни съмнения за участие на ПФК Марек гр. Дупница в срещи от първенството с предварително уговорен резултат". Тогава от отговорната институция не уточниха за кои срещи става въпрос, но в медиите излезе информация за мачовете с ЦСКА (0:5) и Лудогорец (0:3). Решението е окончателно и не подлежи на обжалване.

Сподели:

Коментари (0)

Стефка Костадинова: Как ще ме зачеркват - имам почти 40-годишен световен рекорд

Стефка Костадинова: Как ще ме зачеркват - имам почти 40-годишен световен рекорд

Думите "задраскана от Международния олимпийски комитет" изрече по неин адрес генералният секретар на БОК - Данаил Димов, който коментира ситуацията около Олимпийския комитет след отмяната на едно от делата срещу Костадинова

Фейгин събра погледите в приказно шоу на Ледения парк в София

Фейгин събра погледите в приказно шоу на Ледения парк в София

Българската звезда в световното фигурно пързаляне беше търсена от стотиците фенове за автографи, снимки и селфита. Спиращият дъха спектакъл беше една от последните нейни изяви преди започващите на 6 февруари в Милано Кортина зимни олимпийски игри.

БОК: Стефка Костадинова е вън от списъка на Международния олимпийски комитет

БОК: Стефка Костадинова е вън от списъка на Международния олимпийски комитет

Тя е задраскана от Международния олимпийски комитет, коментира на среща с журналисти генералният секретар на Българския олимпийски комитет Данаил Димов