24 Април, 2026

Черно море отряза Левски за Гонзо

Черно море отряза Левски за Гонзо

Шефовете на Черно море не пускат Георги Иванов да се върне в Левски. Днес бяха водени нови преговори, но Гонзо в крайна сметка остава на "Тича", въпреки готовността му да се завърне на мига при "сините". Както е известно, Тодор Батков обяви след уволнението на Христо Йовов и Мариан Христов, че Гонзо ще се върне като спортен директор.

Вече две седмици обаче това не се случва, тъй като босовете на "моряците" са разочаровани от поведението на собственика на 26-кратните шампиони. Цялата сага със завръщането на Гонзо на "Герена" не допада на един от шефовете му - Иво Каменов, който определено е категоричен в позицията си, че 37-годишният треньор няма да напусне клуба на този етап.

Иванов първо се очакваше да се върне след мача с Ботев (Пловдив) за Купата на България, но това не стана. След това от щаба на столичани таяха надежди днес да се стигне до разбирателство, но отново останаха разочаровани, въпреки изразената от Тодор Батков готовност да плати трансферна сума за своя любимец, който има контракт със "зелено-белите" до края на 2014 година.

Голмайстор номер едно във Вечното дерби между "сини" и "червени" с 15 гола е готов да тръгне дори веднага за София при зелена светлина. Той обаче със сигурност няма да изостави Черно море и да влезе в конфликт с настоящия си клуб, ако те не променят мнението си. Така преди лятото Гонзо почти сигурно няма да може да се завърне в Левски.

Сподели:

Коментари (0)

"Левски" вече е с нов собственик

"Левски" вече е с нов собственик

Атанас Бостанджиев развива дейност чрез инвестиционния фонд GemCorp, който той управлява заедно с Първолета Щерева.

За Стиляна няма спирка, прибра сребро за обръч и бронз за топка на Световното

За Стиляна няма спирка, прибра сребро за обръч и бронз за топка на Световното

Стиляна получи оценка 28.600. Шампионка на уреда стана Даря Варфоломеев (Германия) с 28.900 точки, а италианката София Рафаели се нареди трета с 28.800

Стиляна Николова спечели бронзов медал в многобоя на Световното в Баку

Стиляна Николова спечели бронзов медал в многобоя на Световното в Баку

Възпитаничката на Валентина Иванова демонстрира висока класа на всичките уреди, като даде първи по сила резултат на обръч и на топка