1 Май, 2026

Кубрат Пулев не изключва възможността да влезе в политиката

Кубрат Пулев не изключва възможността да влезе в политиката

Кубрат Пулев не изключва възможността да навлезе в политиката един ден. В Сутрешния блок на Bulgaria ON AIR, Кобрата посочи, че съществува и такъв вариант. По думите му и в момента е наполовина политик, защото живее за хората.

"Тази енергия, която давам на хората и толкова откровен, тази любов към България. Колко по-политик да бъда? Кой политик може да се похвали с такова желание към България. Да го виждате или усещате от тях. Или са много малко, или малко го показват", посочи той.
Целта на боксьора си остава световната титла, а не дадена персона. По думите му интересните му съперници са трима - всичките, които имат световни титли.

"Не ми е за цел да седя и да гоня даден човек, от който имам загуба", коментира Пулев по повод срещата му с Владимир Кличко. "Независимо дали той ще победи или не, той едва ли ще иска мач с мен. За предния мач чаках година и половина напред. Той отбягваше, през цялото време дори, когато се подготвях направи номер две седмици преди мача, за да го отложи. Моята цел е световната титла, а не дадена персона", посочи Пулев. По думите му малките неща и детайли "обръщат колата", именно те допринесли за загубата му от Кличко. Пулев подчерта, че поуките са взети на няколко пъти от този мач и продължава напред.

Сподели:

Коментари (0)

Малена и Тервел станаха посланици на кампанията срещу хазартна зависимост

Малена и Тервел станаха посланици на кампанията срещу хазартна зависимост

Ние ще се стремим с добрия пример да представим спорта като здравословна и морална алтернатива на зависимостите, каза Тервел Замфиров

Броени дни остават до най-престижното спортно събитие у нас -  Джиро д’Италия

Броени дни остават до най-престижното спортно събитие у нас - Джиро д’Италия

Събитието има и сериозен рекламен ефект – очаква се да достигне до над 700 милиона зрители в близо 200 държави, а на 10 май големият финал ще бъде в София

България е четвъртата сила в Европа по борба, Украйна стана първата

България е четвъртата сила в Европа по борба, Украйна стана първата

Шампион в Тирана 2026 стана украинският отбор, който спечели шест златни медала - всичките отидоха при дамите