17 Юни, 2026

Лакомникът ТВ7 налива милиони във война с Домусчиев

Лакомникът ТВ7 налива милиони  във война с Домусчиев

За заверата работеше лично водещият, който в прав текст му направи оферта за много пари, доста повече от тези, които клубовете ще получат от Кирил Домусчиев през пролетта. Условието за щедрата комбина е собственикът на Лудогорец да се съгласи да преотстъпи правата на родното футболно първенство на ТВ7. 

Както е известно, Кирил Домусчиев извади 2 млн. лева, за да купи ТВ правата за "А" група. Той успя да пребори конкурентите си, които преди него предлагаха твърде малко пари дори за нивото на родния шампионат.

От своя страна Венцеслав Стефанов заяви следното: Не мисля, че е най-важното защо аз не съм във фирмата, която държи телевизионните права. Домусчиев даде един срок да се дадат парите в рамките на един ден до 12 часа, аз не го одобрих, защото исках да видя документите. Не съм адвокат на Кирил Домусчиев, той е по-емоционален. Казах – аз ще дам 2 милиона, нито Боби Михайлов и нито Кирил Домусчиев  са с нещо виновни. Знам, че не очаквахте този отговор от мен, но това е истината и не мога да си кривя душата. 

90 процента от клубовете не желаехме фирмата на Вальо Михов да е посредник, три години поред бяхме лъгани и не си получихме парите. БФС също не е най-виновен. Боби Михайлов няма какво да направи освен да се съгласи с клубовете. Ние застанахме и казахме – ние искаме да се оправяме сами. Да няма повече посредник между нас и телевизиите.

Нека Вальо, да е жив и здрав, но да не си слага пръста там, където не му е работа. Вие сте ми по-симпатичен от Домусчиев, но не мога да си кривя душата. Домусчиев не е виновен, коментира още Венцислав Стефанов.

Сподели:
Феноменално: Пилотът Никола Цолов завърши втори в Испания и оглави шампионата

Феноменално: Пилотът Никола Цолов завърши втори в Испания и оглави шампионата

Надпреварата започна трудно за българина, който стартира с твърдия тип гуми. Родният талант си осигури подиума и официално излезе начело в генералното класиране на световния шампионат

Започва Световното за атлети със синдром на Даун под потронажа на президента

Започва Световното за атлети със синдром на Даун под потронажа на президента

България е представена от 20 състезатели във всичките 5 дисциплини - лека атлетика, спортна гимнастика, художествена гимнастика, тенис на корт и тенис на маса

Григор Димитров: Никога не съм имал нормални условия за тенис в България

Григор Димитров: Никога не съм имал нормални условия за тенис в България

"За съжаление, нито преди сме имали, нито сега имаме необходимата инфраструктура – качествени кортове, фитнеси и база за подготовка. Жалко е, защото имаме традиции в този спорт и продължаваме да създаваме талантливи състезатели", каза той

Коментари (0)