Привърженици на "Левски" вече изригнаха с декларация, с която заявиха, че са готови на тотална война с Изпълкома
Феновете на ФК "Левски" са меко казано бесни на БФС за неспирните глоби в последно време. Последното наказание бе от 37 500 лева заради расистки скандирания на мача с Литекс преди няколко дни.
Привържениците вече изригнаха с декларация, с която заявиха, че са готови на тотална война с Изпълкома. Едно от вероятните подготвени действия на феновете е готвен погром на мачове на националния отбор, пише "Меридиан Мач".
Както е известно, България е с последно предупреждение за наказание от УЕФА, след като на двубоя с Хърватия имаше напрежение както в сектор "Б", така и между фенове на ЦСКА и гостите. Евентуален нов погром би донесъл огромни финансови глоби на БФС, както и евентуално наказание от лишаване с домакинство.
Именно заради това във футболната ни централа би трябвало да се опасяват за това, което може да се случи на следващия ни домакински мач - срещу Италия през март догодина, още повече, че на него се очаква сериозна посещаемост.
Още от България
Димитрова стана вицешампионка при девойките до 14 г. сингъл на Тенис Европа
Българката отстъпи на финала с 3:6, 3:6 пред представителката на домакините Адамандия Хейладаки
Уличиха в допинг употреба наши сребърни медалисти и кануистка
В листата на санкционираните попадна фехтовачът Александър Костадинов, който е наказан за 4 години, считано от 18 декемри 2025 г.
Националният селекционер по волейбол за 8-ото ни място: Успяхме да надградим
"Ако тръгнем от последния мач, това е голямо разочарование. Не успяхме да се класираме. Не бих искал да правят анализ само на последния ни мач. Цялостно гледам към този турнир. Успяхме да надградим от това, което постигнахме миналата година"