Колумбийският ляв защитник Брайън Ангуло от Гранада е отхвърлил оферта да премине в Лудогорец, съобщиха медиите в Испания.
24-годишният бранител записа 34 мача в Примера дивисион през изминалия сезон и помогна на андалусийците да запазят мястото си в елита. Южноамериканецът има договор с Гранада за още един сезон. В Испания съобщават, че Лудогорец е бил кандидат за подписа на Ангуло, но той е предпочел да остане в испанския си клуб.
Още от Светът
Веселин Топалов срещу Гари Каспаров - предстои битка на легендите
12 партии по Chess960 - вариант на класическия шахмат, при който подредбата на фигурите на първия ред е случайна
Кристиано Роналдо мина под венчило с Джорджина Родригес
Сватбата сложи край на близо десетгодишната им свободна връзка и се състоя след дни на засилени спекулации в португалските медии за мястото и датата на церемонията
Тръмп се застъпи за "фантастичния" шеф на ФИФА: Замяната му ще е ужасна грешка
Подкрепата на Тръмп е противоположна с позицията на Футболната федерация на Съединените щати, която, заедно с Канадската футболна федерация и футболни организации от Централна Америка и Карибите, публикува изявление, критикуващо лидера на ФИФА