Българското участие продължава и във втория ден на олимпийските игри в Рио де Жанейро. Четирима наши атлети в три спорта ще защитават българската чест днес. Антоанета Бонева ще започне участието си на 10 м въздушен пистолет в Рио в 15:00 ч.
Преди месец състезателката в стрелбата спечели злато на световната купа именно в Рио де Жанейро.Българската двойка скул Георги Божилов и Кристиян Василев имат възможност да се класират за полуфинала на своята дисциплина на репешажите, които започват в 16:00 ч.Цветана Пиронкова ще започне участието си на трети олимпийски игри около 20:00 ч. срещу представителката на Германия Лаура Зигемунд. Мачът е трети на корт номер 7, а двете тенисистки не са се изправяли една срещу друга до момента.
Още от Светът
Гришо излиза днес срещу свой "кошмар" на Уимбълдън
Най-добрата ни ракета ще се изправи срещу 18-ия в света Якуб Меншик от Чехия
На старта на Уимбълдън Григор Димитров повали квалификанта от Австралия
Гришо сервира силно, завършвайки с 23 аса и шест двойни грешки. Той спечели 85% от точките на първи сервис, като направи 52 уинъра и 32 непредизвикани
ТОП 10 на най-абсурдните залози на Световни първенства
Световното първенство по футбол винаги е било връхната точка на спортната еуфория, но за милиони фенове по света истинската тръпка често се крие извън стандартните прогнози за победа или равен. Главоломния растеж на хазартната индустрия и блокчейн технологиите, накараха пазарите за залози да достигнат невиждани нива на абсурдност.