1 Август, 2026

Фулъм грабна Димитър Бербатов под носа на Тотнъм

"Изключително радостен съм, че подписах с Фулъм и от факта, че отново ще играя под ръководството на Мартин Йол. След като разбрах за интереса на Фулъм към мен, бе лесно да взема решение. Впечатлен съм от обстановката тук, всички ме накараха да се чувствам добре дошъл. В клуба витае много приятно и лично усещане и нямам търпение да започна", сподели Бербатов пред официалния сайт на "котиджърс". 

Нападателят може да дебютира за тима от Западен Лондон в гостуването на Уест Хям в събота.

Мениджърът на Фулъм Мартин Йол изрази радостта си от осъществения трансфер. "Димитър е играч, на когото винаги съм се възхищавал. Той се справи страхотно под моето ръководство в Тотнъм и съм сигурен, че отново ще бъде така. Той притежава изключителна класа и технически възможности, които ще ми дадат опциите в атака, които исках. Когато не бележи голове, той създава възможности за своите съотборници. Много радостен съм, че успяхме да го убедим да се присъедини към нас, тъй като имаше сериозен интерес от страна на други клубове", сподели холандецът.

Вчера треньорът на Манчестър Юнайтед сър Алекс се опита да разсее спекулациите около трансфера на българският нападател. Той заяви, че Бербатов все още е играч на Юнайтед и не е изключено отново да се върне в  Тотнъм, който също проявява интерес към него.

Сподели:
Футболна Италия и светът скърбят за легендарния Франко Барези

Футболна Италия и светът скърбят за легендарния Франко Барези

"Изключителен шампион, който носи само две фланелки в цялата си кариера: на "Милан" и на “адзурите”. Един романтичен избор, с който той намери място в сърцата на феновете и на милиони италианци", сподели президентът на Италианската футболна федерация Джовани Малаго

ФИФА пред исторически прецедент - отваря врати за частни инвеститори

ФИФА пред исторически прецедент - отваря врати за частни инвеститори

ФИФА плaниpa дa пpoдaдe близo 20% oт дялa в нoвoтo дpyжecтвo. Цeлтa e дa ce пpивлeĸaт мeждy 3,5 и 4,2 милиapдa дoлapa външeн ĸaпитaл

 Финалът на сезон 2026 във Формула 1 може да бъде преместен от Катар и Абу Даби в Европа

Финалът на сезон 2026 във Формула 1 може да бъде преместен от Катар и Абу Даби в Европа

Формула 1 подготвя резервен сценарий за края на сезон 2026. Ако конфликтът в Близкия изток продължи, финалните състезания в Катар и Абу Даби могат да бъдат преместени в Европа. Президентът Стефано Доменикали потвърди, че решение ще бъде взето през септември, а Имола е сред обсъжданите варианти.

Коментари (0)