Десетки цивилни се евакуираха в южната част на анклава по време на четиричасовия "прозорец"
Няма да има примирие без връщането на заложниците, каза Йоав Галант
САЩ се противопоставят на "повторната окупация" на анклава от Израел
Сред отвлечените има 30 деца
Граничният пункт "Рафах" беше отворен
Продължава операцията в Газа
Това съобщава Анадолската агенция
За да може цивилното население да напусне районите на сраженията
"Най-малкото, което можем да направим"
Евакуацията бе възобновена след двудневно прекъсване
"Хамас систематично използва болници като част от своята военна машина"
Мохамед-Реза Ащиани счита Вашингтон за военно ангажиран във войната
Амихай Елияху заявил в интервю, хвърлянето на атомна бомба е възможен изход за конфликта

