Ако приеме сегашните условия на Русия, Украйна ще е загубила войната
За да се съгласи да обсъжда неутрален статут, Украйна ще изисква твърди гаранции, че "такава ситуация няма да се повтори никога"
Той вероятно ще удвои ударите и ще се опита да смачка украинските военни, без да се съобразява с цивилните жертви
В България има путинофили, които се изсулват от моралната позиция и се самолишават от елементарна емпатия
Последният пък, когато някой нападна Русия бе Хитлер преди 80 години и кой е толкова луд, че да иска да го направи отново?

