Срокът на дерогацията е до края на 2024 г.
"Спекулациите по тази тема нагнетяват излишно напрежение"
"Заради специфичното си географско положение България получи дерогация"
Ще работим за дерограцията на българските ТЕЦ-ове, каза още тя
Тя подчерта, че тези централи представляват балансираща мощност за българската енергетика

