След 12 дни в неизвестност двете тийнейджърки в Чикаго се върнаха у дома
Момичетата са живи и здрави, не са били отвличани от латиноамерикански банди
Момичетата са живи и здрави, не са били отвличани от латиноамерикански банди
Това може да е повторение на масовите отвличания в Чибук през 2014-а година
Жената постоянно твърдяла, че живее сама, а дъщерите й от години са изчезнали
Малките геймъри трябва да бягат от дома си и да се крият от родителите си
Местни медии твърдят, че това е само един от най-малко още пет подобни случая, които до този момент са умело прикривани.

