Как би звучало: "Жив е той, жив е, там на Стара планина"?
Ами ако и думата "българи" има някакъв чужд, недай Боже тюркски корен, пита анализаторът по повод смяната на имена в Стара Загора
Ами ако и думата "българи" има някакъв чужд, недай Боже тюркски корен, пита анализаторът по повод смяната на имена в Стара Загора
Печката патриаршия съществува в периода 1346-1766, а печките патриарси са се титулували „Отца и оучителя Сръблем и Блъгаром“
Истинското име на британската кралска динасия е не Уиндзор, а Сакс-Кобург и Гота. Но преди 100 години, на 17 юли 1917, династията просто е преименувана.

