Терзиев и ПП-ДБ-СС искат оставката на областния управител на София
Защото спрял повторнотто гласуване за ръководствата на общинските дружества
Защото спрял повторнотто гласуване за ръководствата на общинските дружества
Закономерно сегашният служебен кабинет изработи държавния глава „по устав“, както се казва в казармата
Васил Терзиев използва това като оправдание
"Числата за македонското малцинство са манипулирани"
„Старите договори, сключени през 2020 г., са изтекли
"Вече 9 месеца виждаме непрозрачно управление"
Той ще върне решението за смяна на ръководствата в 6-те дружества за преразглеждане
Служи си с "внушения и откровени лъжи"
Дали кметът иска ново институционално фиаско? Имиджовото вече е факт

