Делян Пеевски: Първият мандат беше зачеркнат от ПП-ДБ, не от ГЕРБ
"Това вече е водевил за хората, жалка гледка"
"Това вече е водевил за хората, жалка гледка"
На 22 ноември народните представители за пореден път не избраха председател
Лена Бориславова призна, че само с тези народни представители ПП-ДБ не могат да поемат цялата политическа отговорност за кабинет
Всеки ден забавяне увеличава риска Борислав Сарафов да бъде избран за главен прокурор, да нямаме приет бюджет
"С Атанас Атанасов нямам криза на доверието. Утре с избора на Атанасов и приемането на управленската ни програма, кризата щеше да свърши!"
ще влезем в разговори с ПП-ДБ с: Борисов – премиер, Атанасов – председател на парламента, мнозинство в 51-ото НС с ясна политическа цел
"Домашното насилие не е домашен, семеен проблем, а обществен и засяга фундаментални човешки права"
Писмено сме написали, че искаме да участваме в мнозинство, което излъчва и председател на НС, и МС, само тогава ние можем да сме силни, да правим бюджета и да вземаме решения
Борисов лично се е обадил на Атанас Атанасов и Ивайло Мирчев
Поканата отправи лидерът на партията Бойко Борисов, от коалицията поставиха две условия
"Изборът на председател на Народното събрание е тежко повлиян от перспективата председателят да е и евентуален служебен премиер"
Има път за освобождаването от зависимостите и изграждане в страната ни на правов ред, в който няма да има недосегаеми
Балабанов присмя на резервите на ДБ, че при управление с „Възраждане“ Путин ще подчини България
"Кандидатурата на Борисов за премиер е невъзможна"
Не биха дали непоискана подкрепа за Атанас Атанасов като председател на парламента
"Изборът на Атанас Атанасов за председател на НС е вариант", ако се постигне съгласие за управленско мнозинство.
„Нямаме какво да крием“, заявяват от ПП-ДБ, след като по-рано днес от ГЕРБ-СДС ги призоваха да не си говорят през медиите и социалните мрежи, а да седнат на масата на преговорите, както се прави в нормалните страни
В предварителните разговори изяснихме целта на срещата - излизане от кризата
"След 7 парламентарни избора диалогът между първите две сили е необходимата отговорност към гражданите“
Начело на бъдещо редовно правителство да застане представител на ГЕРБ

