Камерън: В Европа има тиранин, опитващ да ревизира границите със сила - както през 1938 г.
"Величието на НАТО е в това, че страните сами избират бъдещето си"
"Величието на НАТО е в това, че страните сами избират бъдещето си"
Отново говори за отделяне от Босна и Херцеговина
"Трябва да има консенсус"
Президентът Байдън се страхува повече от руско поражение, отколкото от руска победа
"Хаосът е хранителна среда за диктат"
Това не е акция на „Ислямска държава“ - просто изпълнителите са подбрани така, че да убедят тъповатата световна общност, че е „Ислямска държава“
„Трява да започнем производство и подготовка за отбрана“
Не е ли адски тъпо и нагло да ползвате основния инструмент на демокрацията – изборите, само за да си избършете насраните задници?
Досега той не e коментирал изявленията на "Ислямска държава",
Сега кремълският таласъм има карт бланш за репресии, мобилизации и бомби с различна степен на атомност
Тя определи станалото в концертната зала като голяма трагедия
Информацията идва от двама журналисти от различни медии
"Те винаги имат едни и същи методи"
Путин едва вчера разбра, че Русия е във война

