Сметките за парно в София през март и април не са "надписвани"
Близо 150 жалби и сигнали са подали потребителите на парно в КЕВР
Близо 150 жалби и сигнали са подали потребителите на парно в КЕВР
Вчера от КЕВР заявиха, че ще проверят как са изчислени сметките за март
Фактурираните количества са с 30% по-високи за битовите потребители.
Съдебният състав се е произнесъл по жалбите на петима граждани и е осъдил министъра на енергетиката да плати 870 лв. съдебни разноски
При прогноза за трайно затопляне на времето “Топлофикация София” ЕАД има основание да обяви край на отоплителен сезон 2017-2018 г.
До няколко часа подаването на топлоенергия в града трябва да бъде възстановено
Експертите предлагат да се премине от сегашната изчислителна система чрез формули към измервателна
За случая е информирана полицията в Перник, топлоподаването към сградата е прекъснато
Засега не е ясно кога топлото ще бъде пуснато
Ще се работи до възстановяване на топлоснабдяването в рамките на законово определения 48 часов срок
Спирането на парното и топлата вода е станало заради пробив на главен топлопровод
Към момента няма информация кога топлоподаването ще бъде възстановено.
Причината е увеличение на отоплителния обем на апартамента с този на балкона, ако е прибавен към прилежащо жилищно помещение
Ако прогнозата до края на седмицата потвърди застудяването, още утре ще бъде стартирано отоплението в София, съобщават от "Топлофикация"
Изискваниятка са за три последователни дни със средноденонощна температура по-ниска от 12 градуса и прогноза от НИМХ - БАН за трайно застудяване

