Има ли Ковид-19 или не?
Антиваксърството e по-страшно от социален дебилизъм, на практика това е тероризъм...
Политиката ни е завладяна от хора, които са в нея заради лична изгода, това отблъсква
Когато центърът на живота ни стане политиката на алчни и некадърни държавни мъже и жени...
Ако се състави кабинет при третото връчване на мандат, на този фон правителство на ИТН ми се вижда като светла перспектива
Ако нямаме силата и мащаба да бъдем будители, то поне да бъдем будни, инак ще бъдем измамени, казва писателката
Днес управлението на страната се сменя по същия начин, по който беше сменен Лютви Местан в ДПС преди 5 години – безцеремонно и брутално

