24 Юли, 2026

10 души блокираха и "Младост", стотици граждани негодуват

10 души блокираха и "Младост", стотици граждани негодуват

Протестиращи спряха движението на възловото кръстовище на бул. "Андрей Ляпчев" и Александър Малинов"

В 12.30 часа 10 души блокираха възловото кръстовище на бул. "Андрей Ляпчев" и Александър Малинов" в столичния квартал "Младост", съобщи "24 часа". Стотици граждани, тръгнали или прибирайки се от работа, са максимално изнервени заради нарушения трафик. Както вече съобщихме, не повече от десетина човека спряха и движението на кръстовището на булевардите "Акад. Иван Евстатиев Гешов" и "България". Някои от хората дори излязоха от колите си, за да изразят възмущението си от нарушеното движение. 

Припомняме, че снощи няколко протестиращи се нахвърлиха върху младеж с джип на централното кръстовище ректората на СУ и го замерваха с кал и кенчета от бира. 

Очаквайте подробности. 
Сподели:
Овладяват пожар в Асеновград: Замърсен ли е въздухът?

Овладяват пожар в Асеновград: Замърсен ли е въздухът?

С фронт от около километър, поради силния вятър, огънят навлязъл в производствената зона с цехове и складове, в които се съхраняват полимери и пластмаси

Новите правила за трудовия стаж скараха синдикати и бизнес

Новите правила за трудовия стаж скараха синдикати и бизнес

Да променяме Кодекса на труда чрез преходните и заключителните разпоредби, при това отнемайки работнически права, може да бъде определено единствено като безобразие, категорични са синдикалисти

След 24 дни в неизвестност: откриха 11-годишната Наталия, пастрокът й е задържан

След 24 дни в неизвестност: откриха 11-годишната Наталия, пастрокът й е задържан

Майката на Наталия в ефира на Нова ТВ за първи път публично разказа своята версия за събитията в нощта на изчезването

Коментари (0)