17 Май, 2026

10 коли и камион изгоряха във Варна

10 коли и камион изгоряха във Варна

Изпепелени са и няколко прилежащи постройки

10 леки коли и камион изгоряха напълно в бояджийски цех на голям автосервиз на варненския булевард "Атанас Москов". Изпепелени са и няколко прилежащи постройки. Пострадали хора в пожара няма.

От полицията обясниха, че все още не е ясно дали в случая става въпрос за умишлен палеж, или за случаен инцидент с огромни последици. По първоначална информация няма данни за престъпление, но все още не може да се твърди категорично, коментираха близки до разследването. 

Сигналът за огнения ад е подаден в петък вечерта, малко преди полунощ. На мястото веднага са изпратени няколко екипа на пожарната. От бушуващия огън, са се взривили няколко от колите, като пукотът е притеснил много от живеещите в близост. 

На тел. 112 са подадени множество сигнали. Огънят е бил потушен трудно поради наличието на много запалителни течности в цеха, отбелязва Дарик.
Сподели:

Коментари (0)

Откриха фотоизложба „Лешояди от Европа и Африка“: Индикатори за чиста околна среда

Откриха фотоизложба „Лешояди от Европа и Африка“: Индикатори за чиста околна среда

Посетителите имат възможност да наблюдават с бинокъл живеещите във волиерата на Софийския зоопарк белоглави и черни лешояди, в 12:00 ч. се проведе демонстрационно хранене на птиците

В Черни Вит отбелязаха 150 години от Априлското въстание и подвига на Нейо Крачунов

В Черни Вит отбелязаха 150 години от Априлското въстание и подвига на Нейо Крачунов

Жители и гости на селото сведоха глави пред героичната саможертва и подвиг на всички дали живота си за свободата на България

Напрежение в Габрово: След разговор с Демерджиев ромски пастор плаши кметицата с линч

Напрежение в Габрово: След разговор с Демерджиев ромски пастор плаши кметицата с линч

На срещата с вътрешния министър Петко Асенов предупреди, че могат да последват масови протести на ромите в града