Момиченцето е с много рядко генетично заболяване
Малката Натали е с много рядко генетично заболяване и се нуждае от спешна операция в чужбина, за да може да живее.
Тя е на 13 години и страда от Болест на Хиршпрунг - увреждане на дебелото черво и храносмилателната система. Състоянието й е утежнено от последвала инфекция и сега тя страда от непрестанни болки поради нефункциониращото дебело черво.
Заболяването е животозастрашаващо и единственото решение е операция. Клиника в Италия има готовност да извърши интервенцията, но за това са необходими 14 хиляди евро - 11 014 за самата операция и 3000 за специализиран транспорт.
В момента Натали може да приема само ентерална храна (течен Фрезубин), който е много скъп. Майката на детето поема разходите за храната, но не е в състояние да финансира операцията.
Шансът на Натали да живее зависи от нашето милосърдие!
Дарителска сметка:
Пощенска банка
BIC:BPBIBGSF
IBAN: BG28 BPBI 8170 4062 2905 01
Титуляр: Калояна Канариева
Основание: За лечение на Натали
Още от България
МС смени Петко Салчев като представител на държавата в надзора на НЗОК
На негово място е определен Христо Стоянов
Опасно мъртво вълнение по Южното Черноморие, морето взе нови жертви
На повечето плажове влизането в морето е забранено
Шефът на американските ВВС ген. Уилсбах прие командира на военната ни авиация ген. Русев
Генерал-майор Русев се срещна с военнослужещи от българските Военновъздушни сили, които преминават обучение за пилоти на F-16 в базата „Морис“ в Аризона