6 Декември, 2025

13 души са убити при руски обстрел срещу Днепропетровска област

13 души са убити при руски обстрел срещу Днепропетровска област

Снимка: архив

Срещу жилищни райони са изстреляни са 80 реактивни снаряда

При обстрел на руските военни срещу Днепропетровска област през тази нощ са загинали 13 души, ранени са 11, от които петима са в тежко сстояние. съобщи Укринформ.  

Уточнява се, че на място са убити 11 души, двама са починали по-късно в болница от раните си.   

Руската армия е атакувала два пъти района на Никопол.  Срещу жилищни райони са изстреляни са 80 реактивни снаряда.

Превод Faktor.bg

Сподели:

Коментари (0)

Разсекретяват разследванията срещу Джефри Епстийн от 2005 и 2007 г.

Разсекретяват разследванията срещу Джефри Епстийн от 2005 и 2007 г.

В разпореждането съдия Смит отбелязва, че „по-късно приетият и специфичен език на закона има предимство пред забраната за разкриване“

САЩ и Украйна  ще преговарят пак, дипломатическият процес се води предимно зад кулисите

САЩ и Украйна ще преговарят пак, дипломатическият процес се води предимно зад кулисите

„Очаква се още една среща днес“, заяви Олександър Бевз, съветник в офиса на украинския президент Володимир Зеленски, пред АФП след дни на интензивна дипломация по плана.

Съратник: Тръмп е разочарован от ирационалното поведение на Путин

Съратник: Тръмп е разочарован от ирационалното поведение на Путин

Според Найджъл Фарадж президентът на САЩ прави всичко възможно, за да осигури справедливо мирно споразумение за Украйна, и го дразни подходът на Владимир Путин.