16 Декември, 2025

17-годишният син на Рамзан Кадиров се фука на сватбата си с лимитиран „Мерцедес“ и стреля със „Стечкин“

17-годишният син на Рамзан Кадиров се фука на сватбата си с лимитиран „Мерцедес“ и стреля със „Стечкин“

Колаж: УНИАН Снимки: Осторожно, новости, скриншот

Адам Кадиров носеше и часовник с диаманти Jacob & Co. Billionaire Ashoka, чиято цена варира от 2 до 20 милиона долара

Синът на чеченския лидер Рамзан Кадиров – 17-годишният Адам – пристигна на сватбата си, състояла се на 28 юни, с лимитиран модел Mercedes-Benz G-Class STRONGER THAN THE 1980s, пише The Insider. На видео се вижда как младият Кадиров стреля с пистолет „Стечкин“ през прозореца на колата.

Според изданието от този модел са произведени само 460 броя в три цвята (на сватбените снимки Кадиров-младши е зад волана на зелен). Стартовата цена в Германия е била близо 190 хиляди долара. The Insider отбелязва, че марката попада сред забранените за износ към Русия – Европейският съюз наложи такива санкции през март 2022 г.

Адам Кадиров носеше и часовник с диаманти Jacob & Co. Billionaire Ashoka, чиято цена варира от 2 до 20 милиона долара.

Сватбата на сина на Кадиров

За сватбата на Адам Кадиров съобщи на 27 юни по-голямата дъщеря на чеченския лидер – Айшат Кадирова. Самият Рамзан Кадиров заяви, че Владимир Путин лично е поздравил младоженеца „по случай встъпването му в семеен живот“.

Кадиров-старши също така обяви, че на тържеството са присъствали вицепремиерите на Русия Денис Мантуров и Александър Новак, бившият главен прокурор Юрий Чайка, лидерът на ЛДПР Леонид Слуцки, както и посланиците на Иран, ОАЕ, Турция и Казахстан.

Освен тях на сватбата били и ръководителите на девет региона: Московска област, Адигея, Карачаево-Черкезия, Кабардино-Балкария, Татарстан, Ингушетия, Северна Осетия, Дагестан и анексираната част от Донецка област в Украйна.

Но не всичко е така, както изглежда

По-късно Telegram-каналът „Можем да обясним“ съобщи, че Кадиров е излъгал за някои от VIP гостите на сватбата. По техни данни поне трима от посочените висши представители не е било физически възможно да присъстват – това са президентът на Татарстан Рустам Минниханов, вицепремиерът Денис Мантуров и лидерът на Ингушетия Махмуд Али-Калиматов.

„Фактът, че Кадиров изопачава информацията за VIP гостите, се потвърждава и от пълната липса на снимки от сватбата на сина му. Дори самият Кадиров, който обожава да позира пред камери, не е публикувал нищо“, отбелязва изданието.

По-рано медии съобщиха, че на Рамзан Кадиров е била поставена диагноза „некроза на панкреаса“ – тежко заболяване, свързано с умиране на тъкани, придружено с мъчителни симптоми и висока смъртност.

 

Сподели:

Коментари (1)

  • 18:40, 1 Юли, 2025

    Родните олигархчета, не са по-зле. Но пък кадировците да внимават, мерника им е вдигнат ... идват тежки времена за приятелите на лилиПутин

    Отговор
Руската станция „Радио на Страшния съд“ предаде серия зловещи съобщения, Европа се опасява от война

Руската станция „Радио на Страшния съд“ предаде серия зловещи съобщения, Европа се опасява от война

Експертите обаче предполагат, че UVB-76 е свързана със стратегическото военно командване на Русия, възможно за изпращане на секретни заповеди към въоръжените сили на страната или към агенти,

Зеленски призна дали САЩ изискват от Украйна изтегляне от Донецка област

Зеленски призна дали САЩ изискват от Украйна изтегляне от Донецка област

Той също така подчерта, че продължава обсъждането относно гаранциите за сигурност за Украйна.

MI6: Путин изнася хаос , пренаписва правилата на конфликтите

MI6: Путин изнася хаос , пренаписва правилата на конфликтите

Съюзниците на Киев се опитват да засилят подкрепата за Украйна на фона на натиска от Вашингтон за бързо приемане на мирно споразумение