4 Февруари, 2026

29-годишен моторист загина, блъсна го 83-годишен шофьор в Пловдив

29-годишен моторист загина, блъсна го 83-годишен шофьор в Пловдив

29-годишен моторист загина след катастрофа, станала следобед на пловдивския пътен възел "Скобелева майка". Сигналът за тежкия инцидент е подаден около 15 часа, съобщиха от полицията, предаде БНР. По предварителни данни, лек автомобил с шофьор на възраст 83 години е отнел предимството на моториста. След удара мотористът е откаран с линейка в болница. Починал е от тежките травми. 

Алкохолната проба на шофьора е отрицателна. По слуачая работят разследващи полицаи. 

Заради катастрофата се стигна до временно ограничение на трафика и  двупосочно движение в едната лента по второкласния път Войводиново - "Скобелева майка" при разклона за пътя Пловдив - Поповица, уточниха от агенция "Пътна инфраструктура".

Сподели:

Коментари (0)

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Иран играе твърда игра със САЩ, за да извади противника от равновесие

Дипломатическите и военни провокации, демонстрирани тази седмица, предвещават предстоящи напрегнати преговори - Техеран е решен да обърне нещата и да окаже натиск върху САЩ, докато Тръмп трупа сили в региона в опит да накара Иран да преговаря по неговите условия, пише Wall Street Journal

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Психиатър: Социалните мрежи вкарват младите хора в "капан за съвършенство" - това е инструмент за масова манипулация

Те се подлагат на чудовищна трансформация, за да отговорят на натиска, създаден с цел печалби

СО реши: Край на злоупотребите  в два ключови за София буферни паркинга

СО реши: Край на злоупотребите в два ключови за София буферни паркинга

Решението е на зам.-кмета по транспорт Виктор Чаушев, което реално слага точка със злоупотребите на функцията "паркирай и пътувай" в паркинга на "Джеймс Баучер" и "Стадион Васил Левски"