22 Февруари, 2026

3-годишно дете почина в София, министър Ананиев назначи проверка в 3 столични болници

3-годишно дете почина в София, министър Ананиев назначи проверка в 3 столични болници

Кирил Ананиев

Очаква се резултатите от проверките да са готови до сряда

3-годишно дете е починало в София на 14 ноември. Министър Ананиев назначи спешна проверка в болниците „Проф. Иван Митев“, „Лозенец“ и „Пирогов“ заради инцидента. Трите лечебни заведения, имащи отношение към случая, ще бъдат проверени до сряда, 20 ноември, съобщиха от пресцентъра на министерство на здравеопазването.

„Очаквам до сряда да видя доклада от проверката и, ако наистина се установи нарушение, можете да бъдете сигурни, че ще има наказани“, беше категоричен здравният министър.
Сподели:

Коментари (0)

"Студенти против мафията" настояват:  Оставка на Борислав Сарафов

"Студенти против мафията" настояват: Оставка на Борислав Сарафов

Единствената партия, която иска диалог с Обединението са ПП-ДБ, обясниха от там

"Създателката" Корнелия Нинова: Крум Зарков подкрепи  "третия социален пол" и се разделихме

"Създателката" Корнелия Нинова: Крум Зарков подкрепи "третия социален пол" и се разделихме

Не вижда "нова посока" в БСП, защото връщат Станишев с Истанбулската конвенция, плоския данъ, и прегръдката с ДПС

След обяд над по-голямата част от страната ще преобладава слънчево време

След обяд над по-голямата част от страната ще преобладава слънчево време

Минималните температури ще са между минус 6° и минус 1°, максималните - между 2° и 7°, по-ниски в североизточните райони.