9 Юни, 2026

5 месеца след ремонта пред НДК: Част от плочките се надигнаха, спешно ги поправят

Спешен ремонт пред НДК – поправят отново настилката пред конгресния център, която беше ремонтирана само преди няколко месеца заради европредседателството.
Част от плочките се надигнаха, а други се напукаха. Зоната с надигнатите плочки вече е заградена и там започна ремонт. Напуканите ще бъдат подменени и ще бъдат сложени допълнителни фуги, за да обират вибрациите. Според строителя именно те са причината за надигането, тъй като там е транспортният тунел.

От фирмата изпълнител са категорични, че ремонтът е качествен.

„Тези деформации и надигането на плочките не са следствие на ремонтната дейност”, посочи инж. Йордан Траханов, представител на фирмата.

Сподели:
Иван Анчев: Жоро Кандев не успяха да го пречупят

Иван Анчев: Жоро Кандев не успяха да го пречупят

Сега с интерес наблюдавам кой ще го замести на позицията, както и какво ще се случи през следващите няколко месеца с някои от водещите ръководители на оперативните служби в МВР

Радев назначи Ренета Колева за заместник-министър на околната среда и водите

Радев назначи Ренета Колева за заместник-министър на околната среда и водите

От 2012 г. работи в Предприятието за управление на дейностите по опазване на околната среда, като през 2015 г. става изпълнителен директор

Божидар Божанов: Спекулация е, че хвърляме Кандев в политиката

Божидар Божанов: Спекулация е, че хвърляме Кандев в политиката

"Дали Андрей Гюров ще бъде кандидат за президент, трябва да реши той, заяви пред БНТ съпредседателят на "Да, България"

Коментари (0)