По първоначални данни става дума за нелеп инцидент
Жена почина, след като падна от терасата на къща. Възрастната дама е на 67-години и се намирала в жилище в Момчиловград, съобщиха от Областна директия на МВР в града. Трагедията се разиграла вчера към 11.30 часа, допълниха от полицията. По първоначални данни става дума за нелеп инцидент. Жертвата брулила орехи от балкона на дома, заради което паднала от около 7 метра височина.
Тялото на жената е откарано в кърджалийската болница, където трябва да се извърши аутопсия. По случая е образувано досъдебно производство.
Още от Улицата
"Боря се да постигнем феноменален успех" - кметът на Бургас за домакинството на „Евровизия”
„Ще дам много енергия в това, познавам в детайли възможностите на моя екип и ще ги изцедя като лимони"
Данни на НСИ: Средната пенсия за юни удари дъното
По принцип средната пенсия би следвало да расте, тъй като новоотпуснатите пенсии обикновено са по-високи от старите заради по-високия осигурителен доход
Тристранната ще обсъжда отново размера на минималната заплата
За днес е насрочена нова среща между социалните партньори в министерството на финансите заради несъгласие на синдикатите с механизма за определяне на минималното възнаграждение