17 Март, 2026

Адам Сандлър оглави класацията за най-добре платен актьор

Адам Сандлър оглави класацията за най-добре платен актьор

Адам Сандлър, снимка: БГНЕС

Комедийният актьор изпревари Том Круз, който бе лидер за 2023 година

Адам Сандлър, който през миналата година продуцира и участва в три филма на Netflix, беше обявен от Forbes за най-добре платения актьор през 2023 г., изпреварвайки Марго Роби и Том Круз.

57-годишният актьор е спечелил умопомрачителните 73 млн. долара през годината, в която се снима в "Murder Mystery 2", "You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah" и "Leo".

Комедийната звезда продуцира и филма "The Out-Laws", в който участват Нина Добрев, Елън Баркин и Пиърс Броснан.

Последният списък на Forbes отбелязва първия път, в който Адам оглавява таблицата от 2002 г. насам.

"Murder Mystery 2" е петият най-гледан филм на Netflix за 2023 г.

Сандлър, който допълваше приходите си с 44 участия в стендъп комедия, и Дженифър Анистън изиграха във филма нещастни частни детективи съпруг и съпруга. Проектът обаче получи смесени отзиви от филмовите критици.

На второ място в списъка е звездата от "Барби" Марго Роби с приходи от 59 млн. долара. 33-годишната актриса изигра главната героиня във филма и беше и продуцент. Роби е и най-младият участник в челната десетка.

Том Круз заема трето място в списъка, след като през 2023 г. спечели 45 млн. долара. 61-годишният актьор се снима заедно с Хейли Атуел, Ребека Фъргюсън и Ванеса Кърби в "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" миналата година.

Сподели:

Коментари (0)

Ученичката Рая Цонева е новата Девойка „Кюстендилска пролет“

Ученичката Рая Цонева е новата Девойка „Кюстендилска пролет“

Особен акцент в 60-годишния конкурс остава уникалната традиция девойките да излизат на сцената с оригинални фолклорни носии на близо два века

Петък 13: Защо светът още се страхува от "най-фаталната" дата в календара

Петък 13: Защо светът още се страхува от "най-фаталната" дата в календара

От древни суеверия до известни исторически събития – петък 13 се превърна в символ на нещастие и мистерия, който продължава да влияе на хората по света

Георгиев: Имам скъп часовник, колкото имам гребен и сешоар за буйните ми коси

Георгиев: Имам скъп часовник, колкото имам гребен и сешоар за буйните ми коси

От първия си ден в политиката твърдя, че с нея трябва да се занимават хора, които имат професии и са независими благодарение на тях, а не удобни и зависими послушковци, пише още депутатът от ГЕРБ