Много блясък съпътства церомонията по раздаване на 59-ите музикални награди "Грами" в Лос Анджелис. Адел откри шоуто с изпълнение на своя хит "Hello", за който получи и награда за песен на годината.
Британската поп дива грабна и приза за албум на годината за "25".
Бионсе пък изненада публиката, като излезе на сцената бременна. Тя също получи две статуетки - за албум в стил "urban" (за "Lemonade") и най-добър клип (за "Formation").
За най-добър млад изпълнител беше посочен Чанс дъ Рапър.
Още от Клюки
Изгоненият от дома си Мики Рурк остана без зъби, фенове се тревожат за състоянието му
Появата му в този окаян вид идва само няколко месеца след като съд в Лос Анджелис постанови той да бъде изведен от наетото си жилище заради близо 60 000 долара неплатен наем
Холивуд в шок: Дъщерята на легендарния Уилям Уайлър загина мистериозно на пътя заедно с мъжа си
На този етап властите не съобщават за данни за насилствена смърт. Не са оповестени и подробности дали става въпрос за здравословен проблем или друг инцидент
Изненадващо свалиха статуя на Лионел Меси в Колката
Местните власти обаче бяха принудени да вземат решение за нейното премахване, след като постъпиха множество оплаквания от граждани, инженери предупреждават за опасни проблеми