Писнало ми е да бъдем фабрика за бебета, която произвежда още мъже, които ни поробват, пише Джени Кис
Феминистка-влогърка от Щатите призова своите последователи в нещо не само страшно, но и крайно садистично.
Активистката за правата на жените, позната в мрежите като Джени Кис, стана популярна със свое изказване, че всички бебета момчета и мъже трябва да бъдат избити.
"Сексизмът идва от мъжете и бива пренесен върху жените. Жените са изнасилвани и убивани и за това трябва да убием всички мъже. Писнало ми е да бъдем фабрика за бебета, която произвежда още мъже, които ни поробват. Решението е да убием всички момчета бебета и общо взето всички мъже, например по улиците", беше изявлението на Кис. "Искаме видът ни да продължи само с жени. Това е единственият начин да продължим човешката раса - само с жени", завършва Джени.
Видеото има над 115 хиляди гледния.
Още от Свят
Reuters: "Държавата-бензиностанция" Русия вече е в дефицит, иска да купи бензин от Казахстан
Става дума за закупуване на около 50 000 тона бензин АИ-92
Мелони: Трябва да засилим европейския компонент в НАТО
Тя призова и за изграждане на стабилна европейска отбранителна индустриална база
Мерц към Русия: Украйна остава силна, а европейската подкрепа не отслабва
„Федералното правителство предлага като европейски съюзници в НАТО да поемем силен финансов ангажимент към Киев"