Младата актриса Луиза Григорова обяви, че няма да участва в изборите за народни представители.
Въпреки че името й беше вписано под №7 в листата на „Да, България” във Варна, актрисата публикува съобщение, в което заявява, че "няма да бъде част от никоя партия, под никаква форма".
В съобщение във фейсбук Луиза Григорова нарича информацията за включването й в листите "слух", но признава, че симпатизира на партията на Христо Иванов.
Григорова посочва, че се озадачава от употребата на "актьор" и "млад" в смисъла на "малоумник" и "некадърник".
"Когато, например, започва Кубинската революция през 1952 г. Фидел Кастро е на 26, а когато по-късно през 55-та се събира с Че Гевара, последният е на 27 години. Да, защото революцията и промените се правят от млади", пише още Луиза Григорова.
Още от България
Гълъб Донев: Закриваме Комисията по досиетата защото агентите за проверка са малко, а щатът на Комисията е раздут
Вицепремиерът обясни и каква е философията на бюджет 2026, като изтъкна, че най-кресливи са тези, които са им оставили едно много лошо наследство
Христо Панчугов: Позицията на кабинета - налага се да похарчим едни пари, е откровено безобразие
Когато говори за мир, посланието на Радев е - Украйна да се предаде, да умре, а хората да спрат да се борят за свободата си, подчертава политологът
Днес е първият протест срещу управлението на Румен Радев – изходът зависи от нас
Правителството ще продължи неотклонно своите политики, прикрити зад познатите пропагандни клишета с дефанзивно ударение: „защита на националния интерес“, „защита на българския суверенитет“, „защита на българския патриотизъм“, но чрез тях ще обслужват руските геополитически интереси