Шегаджията боксира изображение на Ангела Меркел пред очите на смаяни туристи
Музеят на мадам Тюсо в Берлин представи най-новата си атракция - живо копие на американския президент Тръмп, боксиращ изображение на германския канцлер Ангела Меркел, поставено върху боксова круша.
За разлика от останалите восъчни фигури в музея, движещият се Тръмп е превъплътен от актьор, който носи силиконова маска, точно копие на милиардера. Боксовият сеанс се провежда под звуците на парчето "Money, Money, Money" на шведската група АББА.
Мерките на Тръмп бяха взети през 1997 година за нюйоркския клон на музея на мадам Тюсо, когато той е бил предприемач в строителния бизнес, припомнят от БТА. А за изработването на силиконовата му маска за берлинския музей, която е с истинска човешка коса, са били нужни два месеца и уменията на девет души, специалисти в бранша.
източник: dir.bg
Още от Клюки
Отиде си Ан Шедийн, звезда от култовия сериал "Алф"
77-годишната актриса, известна с ролята си на Кейт Танър, си е отишла тихо и спокойно, оставяйки след себе си изключително наследство и творческа енергия..., пише на страницата на актрисата във Фейсбук
Космически трус на 15 юни: Супер Новолунието в Близнаци преобръща живота на 5 зодии
Тъй като Луната ще се намира в най-близката си точка до Земята, това астрологично явление предлага на хората възможност да отворят съзнанието си за неочаквани обрати
Шведската кралска двойка чества златна сватба
След църковната служба кралската двойка премина по водите на столицата с кралската баржа, а след това се отправи на обиколка с открита каляска, преминавайки край приветстващи ги хора