27 Август, 2026

Актьор от Бродуей почина след 95 дни борба с Covid-19

Ник Кордеро

Роденият в Канада, но направил звездна кариера в САЩ актьор Ник Кордеро е издъхнал тази сутрин на 41-годишна възраст след заразяване с коронавирус. Новината бе съобщена от съпругата му в една от социалните мрежи.

,,Господ прибра още един ангел в Царството Си. Скъпият ми съпруг се спомина тази сутрин'', написа тя.

По думите ѝ Кордеро се е борил с вируса в продължение на 95 дни. Тя сподели още, че той е бил на апаратна вентицалия заради усложнения от COVID-19, а през април се е наложило да му бъде ампутиран десният крак (отново като резултат от усложненията от новия коронавирус).

В по-голямата част от времето Кордеро изкарва в безсъзнание, а в редките случаи, когато се събужда, полага огромни усилия да държи очите си отворени, споделя още опечалената му съпруга.

В телевизионно интервю за CBS тя посочи, че белите му дробове били до такава степен увредени, сякаш е бил пушач в продължение на 50 години.
Сподели:
Принц Хари и Меган Маркъл с изненадващо решение: Връщат се във Великобритания

Принц Хари и Меган Маркъл с изненадващо решение: Връщат се във Великобритания

Къде точно във Великобритания ще се установят, засега се пази в тайна. Знае се само със сигурност, че имотът няма да е собственост на кралския двор

Уплашеният путинист Киркоров се обърна към руснаците със сълзи заради атаката на украински дронове

Уплашеният путинист Киркоров се обърна към руснаците със сълзи заради атаката на украински дронове

В крайна сметка решил да запише видео, в което заявява, че се тревожи за безопасността на своите фенове и затова ще спазва „всички правила“ и ще излезе на сцената след края на тревогата.

Скандалният рапър неонацист Кание Уест може да изнесе концерти в Русия

Скандалният рапър неонацист Кание Уест може да изнесе концерти в Русия

През 2025 г. той многократно публикува послания, в които се обявява за нацист и възхвалява Адолф Хитлер

Коментари (0)