Тя е приета в същата клиника, която й помогна да победи анорексията преди няколко години
Известната холивудска актриса Анджелина Джоли е била приета в болница с хранително разстройство на психична основа, съобщава изданието "Холивуд лайф".
В болничното заведение Джоли ще изкара около две седмици, информира БТА. Междувременно тя преустановява работата си във филма в който се снима - "Господарка на злото 2".
Актрисата отново си е внушила, че страда от излишно тегло. В резултат на това тя е станала 44 килограма при ръст от 170 сантиметра. Най-тревожното е, че Джоли продължавала да слабее.
Актрисата е била приета в същата клиника, която й била помогнала да победи анорексията преди няколко години.
Фактор
В болничното заведение Джоли ще изкара около две седмици, информира БТА. Междувременно тя преустановява работата си във филма в който се снима - "Господарка на злото 2".
Актрисата отново си е внушила, че страда от излишно тегло. В резултат на това тя е станала 44 килограма при ръст от 170 сантиметра. Най-тревожното е, че Джоли продължавала да слабее.
Актрисата е била приета в същата клиника, която й била помогнала да победи анорексията преди няколко години.
Още от Арт Фактор
EBU даде висока оценка на БНТ за "Евровизия" и за победата на Дара
Директорът на конкурса Евровизия Мартин Грийн подчерта, че българското участие печели с най-голямата разлика между първия и втория в класирането
Живописното изкуство на Лъчезар Ошавков – храм и убежище за чисти души
Неговите картини създават усещането, че сякаш са създадени на един дъх и затова се възприемат с възторг
Дара отказа участие в Dream Fest в Азербайджан, където се изявяват путинисти
По-рано организаторите анонсираха участие на Дара като хедлайнер на събитието на 23 юли - последва реакция на разочарование в социалните мрежи